Kim jesteśmy

O nas

o-nas

Nasza Historia

Tu Agnieszka i Wojtek, chcielibyśmy opowiedzieć Ci pewną słodką historię. Początek opowieści sięga 2014 roku, kiedy nasze drogi połączyły się w jednej z wrocławskich restauracji. Wojtek czarował gości jako kelner, Agnieszka była nieustraszoną barmanką z zacięciem do wypieków. Pierwsze ciasta sprzedawane jeszcze w lokalu, w którym wspólnie pracowaliśmy, cieszyły się dużym powodzeniem wśród gości. Wojtek, wierząc w niekwestionowany talent Agnieszki, zachęcał ją do zajęcia się wyłącznie pieczeniem, bo wiedział, że jeśli kocha się to, co się robi, sukces przychodzi sam.

Decyzja o założeniu marki „Słodko” była impulsem, który pozwolił nam odnaleźć wspólny mianownik naszych pasji. Jesienią 2015 roku przenieśliśmy się do malutkiej pracowni, niewiele większej od garażu Steva Jobsa, w którym tworzył pierwsze projekty. I dla nas również te niewiele ponad 15 m2 było przed długi czas drugim domem, z którego prawie nie wychodziliśmy. Jak to bywa w nawet najpiękniejszych opowieściach – początki zawsze są trudne. Pracowaliśmy wytrwale niezależnie od zmęczenia, bo naszą największą motywacją były uśmiechy zadowolonych klientów, których obdarowywaliśmy słodkimi owocami naszej pracy. Każde podziękowanie, dobre słowo czy polecenie było (i oczywiście nadal jest) dla nas potężnym zastrzykiem energii do działania.

DSC01655
o nas drugie zdjęcie

Od najmłodszych lat kochaliśmy słodycze, z czasem ich tworzenie zaczęło być naszą pasją, by finalnie stały się dla nas sposobem na realizację marzeń i uszczęśliwianie innych. Te dwa cele przyświecały nam, gdy swoje pierwsze wypieki nieśmiało przygotowywaliśmy w zaciszu naszego domu, a z czasem stały się domeną naszej działalności. Wciąż robimy coraz więcej, stawiając sobie coraz bardziej ambitne wyzwania, bo chcemy dostarczać wam coś więcej niż tylko chwilę słodyczy.

Nasza ciężka praca i całkowite oddanie temu, co robimy sprawiały, że z miesiąca na miesiąc zyskiwaliśmy coraz więcej klientów, a z czasem zatrudniliśmy pierwszych członków ekipy Słodko.

Nasz Zespół

Dziś nasz zespół to 13 pasjonatów, którzy podobnie jak my dążą do perfekcji, bo kochają to, co robią. Pomimo coraz większej skali działania nie ulegamy pokusom, wciąż najważniejsza jest dla nas jakość, dlatego do swoich produktów używamy naturalnych i zawsze świeżych produktów. W naszej ofercie znajdziecie zarówno słodycze dedykowane takim okazjom jak urodziny, wesela czy bankiety, jak również te przeznaczone dla lokali gastronomicznych. Możemy śmiało powiedzieć, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, bo nie ograniczamy się formą ani zasięgiem geograficznym.

Wypieki traktujemy jako rodzaj sztuki, nie boimy się nowości, lubimy eksperymentować, ale też starannie dbamy o każdy szczegół swojej pracy. Nie uznajemy półśrodków, dlatego w naszych produktach nigdy nie znajdziesz chemii czy polepszaczy smaku. Każdy klient to dla nas nowa inspirująca historia, której zawsze staramy się zapewnić słodki happy end.

Znasz już naszą historię, a jaka jest twoja?

nasz zespół
Słodko Pracownia Wypieków Wrocław

PRACOWNIA WYPIEKÓW

  • 504 956 806
  • kontakt@slodko.eu
  • ul. Jedności Narodowej 67b
    50-262, Wrocław

© Copyright Słodko 2020

error: