Kim jesteśmy

O nas

DSC02051

Nasza Historia

Decyzja o założeniu marki „Słodko” była impulsem, który pozwolił nam odnaleźć wspólny mianownik naszych pasji. Jesienią 2015 roku przenieśliśmy się do malutkiej pracowni, niewiele większej od garażu Steva Jobsa, w którym tworzył pierwsze projekty. I dla nas również te niewiele ponad 15 m2 było przed długi czas drugim domem, z którego prawie nie wychodziliśmy. Jak to bywa w nawet najpiękniejszych opowieściach – początki zawsze są trudne. Pracowaliśmy wytrwale niezależnie od zmęczenia, bo naszą największą motywacją były uśmiechy zadowolonych klientów, których obdarowywaliśmy słodkimi owocami naszej pracy. Każde podziękowanie, dobre słowo czy polecenie było (i oczywiście nadal jest) dla nas potężnym zastrzykiem energii do działania.

Od najmłodszych lat kochaliśmy słodycze, z czasem ich tworzenie zaczęło być naszą pasją, by finalnie stały się dla nas sposobem na realizację marzeń i uszczęśliwianie innych. Te dwa cele przyświecały nam, gdy swoje pierwsze wypieki nieśmiało przygotowywaliśmy w zaciszu naszego domu, a z czasem stały się domeną naszej działalności. Wciąż robimy coraz więcej, stawiając sobie coraz bardziej ambitne wyzwania, bo chcemy dostarczać wam coś więcej niż tylko chwilę słodyczy.

Nasza ciężka praca i całkowite oddanie temu, co robimy sprawiały, że z miesiąca na miesiąc zyskiwaliśmy coraz więcej klientów, a z czasem zatrudniliśmy pierwszych członków ekipy Słodko.

o nas drugie zdjęcie

Nasz Zespół

Dziś nasz zespół to 13 pasjonatów, którzy podobnie jak my dążą do perfekcji, bo kochają to, co robią. Pomimo coraz większej skali działania nie ulegamy pokusom, wciąż najważniejsza jest dla nas jakość, dlatego do swoich produktów używamy naturalnych i zawsze świeżych produktów. W naszej ofercie znajdziecie zarówno słodycze dedykowane takim okazjom jak urodziny, wesela czy bankiety, jak również te przeznaczone dla lokali gastronomicznych. Możemy śmiało powiedzieć, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, bo nie ograniczamy się formą ani zasięgiem geograficznym.

Wypieki traktujemy jako rodzaj sztuki, nie boimy się nowości, lubimy eksperymentować, ale też starannie dbamy o każdy szczegół swojej pracy. Nie uznajemy półśrodków, dlatego w naszych produktach nigdy nie znajdziesz chemii czy polepszaczy smaku. Każdy klient to dla nas nowa inspirująca historia, której zawsze staramy się zapewnić słodki happy end.

Znasz już naszą historię, a jaka jest twoja?

nasz zespół
Słodko Pracownia Wypieków Wrocław

PRACOWNIA WYPIEKÓW